Oferta Lukas Metal

Produkcja części do maszyn przemysłowych

Produkcja części do maszyn przemysłowych to jedno z głównych zagadnień, którym trudni się nasza firma. Produkowane przez nas części cechuje wysoka dokładność wymiarowo kształtowa oraz co za tym idzie wysoka jakość wykonania. Składa się na to wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie, sumienność oraz kreatywność naszego zespołu. Staramy się wyjść na przeciw naszym kontrahentom w myśl zasady, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Części do maszyn przemysłowych – zakres naszych usług

Konwencjonalna obróbka skrawaniem oraz obróbka cnc są u nas na porządku dziennym. Hasło „części zamienne”  jest dość ogólnie pojęte ale zróżnicowanie rozwiązań technicznych, rozwiązań materiałowych, sprawia, że nasza praca jest bardzo zróżnicowana, dynamiczna i przy tym ogromnie ciekawa. Ale części zamienne to nie tylko obróbka skrawaniem. To także powłoki galwaniczneobróbka plastycznaspawanieobróbka cieplna jak hartowanie.

Produkcja części do maszyn – standardowych i nietypowych

Produkcja części zamiennych do maszyn to nie tylko toczenie cncfrezowanie cncobróbka elektroerozyjna EDM, ale również powierzchniowa i cieplna obróbka metali mająca poprawić materiałowe właściwości wytrzymałościowe. Mam na myśli nawęglanie, hartowanie, azotowanie, azoto-nasiarczanie. Spotykamy się w naszym fachu z elementami, których kształt opisany jest matematycznymi zależnościami geometrycznymi i również podejmujemy się takich wyzwań.

Ponadto, jeśli interesuje Cię projektowanie maszyn przemysłowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb, u nas masz od razu możliwość wykonania odpowiednich części.

Wysoka jakość produkowanych części zamiennych zgodnych z dokumentacją

Produkcja części zamiennych do maszyn oparta jest o wcześniejszy projekt wykonany w naszym zakresie w oprogramowaniu CAD/CAM lub na podstawie dokumentacji technicznej lub wzoru (bądź uszkodzonego podzespołu) dostarczonego przez klienta. Wychodzimy z założenia, że klient nie musi widzieć jak przebiega produkcja części do maszyn przemysłowych, nie musi wiedzieć co kryje się pod pojęciami obróbka metali, obróbka skrawaniem, obróbka cnc.