Oferta Lukas Metal

Naprawa pomp przemysłowych

Naprawa pomp przemysłowych i regeneracja pomp przemysłowych to główny filar naszej działalności. Zajmujemy się zarówno pompami wirowymi jak i wyporowymi dla przemysłu farmaceutycznego, spożywczego oraz chemicznego. Szacuje się, że 30% energii elektrycznej wyprodukowanej w naszym kraju zostaje wykorzystane na potrzeby zasilana pomp. Ta szacunkowa wartość uświadamia jak ważnym elementem funkcjonowania przemysłu są przenośniki cieczy i tym samym jak ważny jest niezawodny serwis pomp przemysłowych

Serwis i regeneracja pomp przemysłowych

Mamy wielu producentów pomp, rynek tych urządzeń jest obszerny. A co za tym trudno jest o znormalizowane części i ogólnie dostępne komponenty.  Producenci przykładają wagę do tego aby podzespoły były wysokiej jakości. Aczkolwiek przy niewłaściwej eksploatacji dochodzi do awarii i wówczas konieczna jest szybka naprawa. Jeśli pada hasło serwis pomp przemysłowych… pojawiamy się my! Naprawa i regeneracja pomp to jedno, ale dorabiamy także trudnodostępne elementy i części zamienne we własnym zakresie. Eliminujemy czynniki sprzyjające występowaniu zjawiska kawitacji. W naszym warsztacie posługujemy się wysokiej klasy, profesjonalnymi narzędziami oraz dokładnymi maszynami cnc. 

Naprawa pomp przemysłowych – oferowany zakres pracy

Naprawa pompy to przede wszystkim ogólna ocena jest stanu i stopnia zużycia. Na podstawie weryfikacji kondycji wszystkich części składowych przygotowujemy wycenę dla klienta i krótki opis stanu urządzenia. Po akceptacji zabieramy się do pracy.

Naprawiamy pompy:

  • wodne, 
  • ściekowe, 
  • zatapialne,
  • w wykonaniu higienicznym (dla przemysłu spożywczego, mleczarskiego, chemicznego oraz farmaceutycznego).