Oferta Lukas Metal

Projektowanie i budowa maszyn przemysłowych

Budowa maszyn przemysłowych jest pojęciem bardzo ogólnym pod którym kryje się mnóstwo ciekawych oraz mniej lub bardziej skomplikowanych rozwiązań technicznych. Nasze wykształcenie techniczne, wieloletnie doświadczenie oparte o maszyny przemysłowe, linie produkcyjne, znajomość procesów produkcyjnych pozwala nam zawsze stawiać na sprawdzone rozwiązania co przekłada się również na sprawne projektowanie maszyn przemysłowych. Głodni wiedzy staramy się ciągle poszukiwać nowych rozwiązań, żeby sprostać nawet najtrudniejszym zleceniom.

Projektowanie maszyn przemysłowych i produkcyjnych

Projektowanie maszyn przemysłowych odbywa się przy pomocy zaawansowanego, nowoczesnego oprogramowania komputerowego CAD/CAM. W przypadku maszyn i urządzeń oraz części zamiennych nie tylko właściwa koncepcja, trwałość, ekonomiczna eksploatacja oraz łatwa obsługa mają kluczowe znaczenie ale przede wszystkim w projektowaniu kierujemy się bezpieczeństwem dla zdrowia i życia człowieka.    

Budowa maszyn produkcyjnych – kompleksowa obsługa

Zajmujemy się kompleksową budową maszyn w różnych gałęziach przemysłu. Specjalizujemy się w pompach wirowych oraz wyporowych (z naciskiem na pompy krzywkowe). Budujemy maszyny przemysłowe oraz w ramach naszych usług prowadzimy ich serwis. 

Produkcja części do maszyn

Budowa maszyn przemysłowych, budowa linii produkcyjnych w których często występuje zaawansowana automatyka przemysłowa wymaga także w przypadku usterki i unieruchomienia procesu produkcji błyskawicznej naprawy dlatego z naszej strony, klientom gwarantujemy elastyczność, szybką reakcję i wsparcie techniczne. Produkujemy części w oparciu o wzór zużytych elementów, rysunek techniczny dostarczony w dowolnej formie przez klienta. W przypadku powtarzających się usterek wprowadzamy usprawnienia i zmiany, które eliminują do minimum kolejną awarię maszyn i urządzeń.

Montaż maszyn przemysłowych

Staranny montaż maszyn jest bardzo ważnym elementem produkcji. Poprawne złożenie konstrukcji umożliwia bezproblemowe uruchomienie urządzenia.

Uruchomienie

Budowa maszyn przemysłowych, to nie tylko proces projektowania, pozyskiwania materiałów, wykonania podzespołów, złożenie urządzenia w całość ale również uruchomienie urządzenie u klienta. To również sprawdzian poprawności działania wszystkich podzespołów oraz bezpieczeństwa pracy.